Na výběr z kosmetických ošetření s masáží:

  • cca 1 hod. 45 min. ................... 1 290 Kč

Kosmetické ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti - uvolnění pórů, ájurvédský peeling nebo čist.maska, emulze, zábal pro harmonizaci pleti, část uvolňující - masáž trapézu, ramen a dekoltu, část energetická - masáž hlavy, část liftingová a část lymfatická - hemisférická, bodová masáž, zklidnění - maska podle typu a potřeb pleti, závěrem naneseme tonikum a krém dle typu pleti

        V bodech

  • cca 1 hod. 45 min. ošetření pleti, které probíhá neustálým nanášením přípravků, které se postupně vmasírovávají do pokožky.
  • Přípravky voleny dle typu Vaší pleti individuálně, vhodné pro všechny typy pleti.
  • Masáž obličeje, dekoltu a vlasů, která zklidńuje, uvolńuje a celkově harmonizuje.
  • Součástí procedury také olejová masáž hlavy a vlasů.
  • Ošetření je pro ženy i muže.

      Kosmetická ošetření

 

        Ájurvédská kosmetika             

        všechna základní ošetření                                 

       - regenerační

       - vitalizující

       - zklidňující                          

       - při problémech s akné

       - antipigmentační

       - liftingové

       - hydratační  

 

    

 

   

      Ájurvédské kosmetické TOP ošetření ( kúry ) 

      všechna ošetření  

        s drahými kovy                                        

       - stříbrem                                                          

       - zlatem                                                           

       - diamantem                                                    

       ,,platinum,, kúra                                          

       perlová kúra

       liftingová kúra-kyselina hyaluronová ( hydratační ošetření )

                                         

       

 

 

 

Péče o pleť s ájurvédou


V ájurvédských bylinných krémech jsou ingredience smíchány tak,aby stimulovaly pleť k aktivaci jejích přirozených schopností. Pokožka sama o sobě má velkou schopnost regenerace. Ájurvédská péče o pleť tuto schopnost aktivuje a pomáhá zachovávat pleti dlouho zdravý,mladistvý a pružný vzhled.Zdravé tělo dýchá kůží tak jako plícemi,proto péče věnovaná kůži pomáhá udržovat ve zdraví celé tělo.Péči o pleť je vhodné kombinovat se zdravým životním stylem.Ájurvéda má vypracovány postupy ošetření pleti,dle jejího typu.Jednotlivé přípravky se nanáší ve vrstvách a dosahují tím maximálního účinku.

Proč drahé kovy v kosmetice


Krása a péče o krásu přesahuje čas. Historické záznamy nám vypravují o kosmetických ingrediencích používaných v dávných dobách.Drahokamy a polodrahokamy byly pomocníky krásy.Na základě ájurvédy jsou drahé kameny použity do pleťových krémů,hydratačních mlék a masek. Tyto cenné receptury pomáhají pleti uchovávat vlhkost ,odstraňovat toxiny,čistit a zpevňovat pleť. Jinými slovy tyto produkty jsou jako elixíry mládí.Podobně jako bylinky jsou drahé kameny darem přírody k obnovení rovnováhy a nastolení harmonie těla,mysli a duše.Drahokamy představují ve skutečnosti zkrystalizované formy vlastností,které též existují v lidském těle. Každý vzácný kámen vyzařuje specifické záření,energii a barevnou vibraci a má refrakční index. Lidský organismus je tvořen sedmi barvami. Tyto barvy jsou uchovány i v drahokamech. Ve skutečnosti,každá buňka těla je tvořena sedmi kosmickými paprsky,které by měla existovat v harmonii. Praktické použití ukázalo, že každá tkáň těla reaguje odlišně na různé drahokamy.
V ájurvédě jsou léčivé přípravky vyráběny z oxidovaných drahokamů nazývaných „bhasmas“ nebo z tinktur. Proces výroby „bhasma“ má drahokamy očistit. „Bhasmas“ jsou považován za nejvíce účinný způsob užívání drahých kamenů,protože takto vstupují hluboko do buňky. Takto jsou účinky nejsilnější.Výzkum odhalil, že rozličné vlastnosti drahokamů ovlivňují svou energií procesy revitalizace a omlazování kůže.


Zlato

Používání zlata pro léčivé účely zkrášlování je známo od dávnověku. Již v Egyptě královna Kleopatra požívala zlato jako nástroj pro udržení mladistvé pokožky a údajně spala ve zlaté masce každou noc. Ve starém Římě byly zlaté masti používané k léčbě kožních problémů. Ve starověké Číně bylo zlato klíčem k mládí a královna dynastie Ching používala na omlazující masáž obličeje zlatý váleček. I moderní výzkumy prokázaly, že zlato má antibakteriální účinky,podporuje transport molekul kyslíku přímo do kůže,ovlivňuje buněčné funkce,pomáhá oživovat a omlazovat pleť. Zlato podporuje také lymfatickou drenáž a krevní cirkulaci,což napomáhá odstraňování toxinů a pročišťování pleti. Všechny tyto procesy zlepšují normální funkce kůže,zvláště pak obnovu mladých buněk. Značka Aryanveda používá nejnovější technologie ve výrobě krémů – tzv.: nanotechnoligii. částice jsou zmenšeny na tisícinu velikosti normální buňky a tím se lépe vstřebávají do pleti a zvyšují účinnost aktivních složek.
Tato jedinečná směs esenciálních olejů,bylinných výtažků a zlatých částic zachovává nejvyšší krásu.


Diamant


Diamanty jsou nejvíce ceněnými kameny.Traduje se, že dodává „pránu“ neboli životní sílu. Posiluje dlouhověkost. V péči o pleť je diamant užíván pro své silné protistárnoucí účinky. Pročišťuje pleť,posiluje strukturu a pomáhá oddálit známky stárnutí.Opravuje a zklidňuje poškozené buňky a poskytuje energii kožním buňkám..Zabraňuje vzniku pigmentových skvrn.
Revitalizuje pleť ve všech jejích vrstvách.Ve značce Aryanveda je samozřejmě zpracován v nanotechnologii.

Stříbro


Antibakteriální vlastnosti stříbra jsou vědou dokázané nejen v oblasti kosmetiky, ale také lékařství. Ionty stříbra na sebe naváží enzym nacházející se v buňkách bakterií a tím zabrání jejich množení. Stříbro reguluje vlhkost a tělesnou teplotu. Podporuje imunitní systém a působí proti virům. Tato kúra je ideálním detoxikačním ošetřením a pro svoje účinky je vhodná k použítí u problematické a aknózní pleti. Je výborná také pro pánské ošetření.                                    

                                                                                                                                        ( zdroj www.aryanveda.cz )
 

 

zpět